ZWYCIĘZCY NAGRODZENI

W dniu 27 kwietnia 2023 roku miała miejsce uroczysta gala laureatów XI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach "Mikołaj Kopernik i jego czasy". W konkursie wzięło udział 737 uczestników z 69 szkół, a zwycięzców wyłoniono spośród wielu utalentowanych i zdolnych młodych ludzi.
Gala odbyła się w nastrojowej atmosferze, w eleganckim i odpowiednio przygotowanym miejscu. Uczestnicy zostali powitani przez organizatorów, w tym wojewódzkiego kuratora oświaty Pana Marka Gralika oraz wicemarszałka województwa kujawsko-pomorskiego Pana Zbigniewa Sosnowskiego. To oni wręczali nagrody, dyplomy i uściski dłoni dla zasłużonych laureatów.
Muzyczną oprawę podczas gali zapewnił zespół Slavic Voices, który stworzył niepowtarzalny klimat i wspaniałą atmosferę. Ich występ był miłym akcentem, który dopełnił całości tej wyjątkowej gali.
Następnie ogłoszono zwycięzców konkursu, którzy otrzymywali nagrody, dyplomy i uściski dłoni od organizatorów. Jednym z nagrodzonych laureatów był uczeń naszej szkoły, Tytus Dominiczak, któremu serdecznie gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia!
Po zakończeniu oficjalnej części, uczestnicy mieli okazję do rozmów i wypicia herbaty, a także skosztowania pysznych ciast.

Autor: Ewa Wiśniewska