Piłkarki z piątki pokazały formę

Dzisiaj, tj. 25.04.2023 r. odbyła się kolejna impreza sportowa w tym roku szkolnym, a były to rozgrywki miejskie w piłkę nożną dziewcząt na ORLIKU. Mimo niesprzyjającej pogody, atmosfera zawodów była bardzo gorąca. Dziewczynki naszej szkoły spisały się na medal. W kategorii klas starszych uczennice „Piątki” zajęły II miejsce, natomiast dziewczynki młodsze wygrały wszystkie mecze, dzięki czemu awansowały do zawodów powiatowych.

Skład drużyny dziewcząt klas ósmych stanowiły: Roksana Gajewska, Marcelina Makuracka, Zofia Kostecka, Maja Romanowska, Maja Siwek, Jagoda Słowińska, Natalia Pieńkowska, Nikola Duchna i Oliwia Maliszewska.

Do zespołu dziewcząt klas VI i młodszych weszły: Laura Zabłocka, Laura Jankowska, Martyna Drzewuszewska, Iga Rogala, Julia Kałamarska, Nadia Kucherenko, Kira Semenchenko, Oliwia Kosewska oraz Maria Lewandowska.

GRATULUJEMY ŚWIETNEGO WYNIKU I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Autor: Małgorzata Bartnik