Sukces reprezentacji klas 6 SP nr 5 w finale Powiatu Toruńskiego w unihokeja.

W dniu dzisiejszym, w sali gimnastycznej SP w Turznie, odbyły się finały Powiatu Toruńskiego chłopców klas 6 w unihokeja.  Zawody zakończyły się sukcesem naszej reprezentacji, która wywalczyła srebrne medale, zajmując w turnieju II miejsce.

W eliminacjach grupowych nasz zespół zremisował ze SP z Łubianki oraz zdecydowanie pokonał SP z Osówki. W meczu półfinałowym nasza reprezentacja pokonała  SP z Zelgna i tym samym wywalczyła awans do finału imprezy. Niestety mecz finałowy ze SP z Łubianki zakończył się porażką w wyniku czego nasza reprezentacja uplasowała się ostatecznie na II miejscu w turnieju.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Antoni Dudek /br./, Bartosz Rzepkowski, Maciej Mieszczański, Marcel Bagiński, Jakub Okoński, Maciej Głowacki, Bartosz Głaszcz, Aleksander Kick, Nikodem Nogaj, Aleksander Wasiak, Filip Vacek.

Autor: Jacek Wyborski