• Odwiedziło nas: 1236497
  • Do końca roku: 225 dni
  • Do wakacji: 32 dni

Mistrzostwa Chełmży w biegach sztafetowych.

W poniedziałek 10.10.2022 r. odbyły się mistrzostwa Chełmży w biegach sztafetowych. Zawody rozegrane zostały na stadionie Legii Chełmża. Uczniowie rywalizowali na dystansie 800 m. W konkurencji chłopców,  reprezentacja klas 6 oraz klas 8 zaprezentowała się bardo dobrze, walczyła ambitnie i zajęła w mistrzostwach II miejsce.

Reprezentacja klas 6 oraz 8 wystąpiła w następujących składach:

Klasy 6: Jacek Wiśniewski, Marcel Bagiński, Filip Vacek, Michał Gruszczyński, Aleksander Wasiak, Tymon Wilmański, Jakub Okoński,  Bartosz Rzepkowski.

Klasy 8: Bartosz Osiński, Tymoteusz Wiśniewski, Michał Łubkowski,  Igor Grabowski, Szymon Maćkiewicz, Kamil Olszewski, Wiktor Chaciński.

Dziewczynki w kategorii kl. IV-VI zajęły II miejsce, natomiast starsze w kategorii kl. VII-VIII zajęły III miejsce.

Skład zespołu dziewcząt młodszych: Laura Zabłocka, Nadia Kucherenko, Kira Semenchenko, Wiktoria Bober (rezerwowa),Zaineb Kouider, Amelia Okonska, Marysia Lewandowska( rezerwowa)Blanka Kwiatkowska.

Dziewczynki starsze wzięły udział w zawodach w składzie: Zosia Słowińska, Amelia Nering, Ewa Kalisz, Lena Grezlikowska ( rezerwowa), Michalina Kikel (rezerwowa), Roksana Gajewska, Zosia Jaskulska, Oliwia Maliszewska.

Autor: Małgorzata Bartnik i Jacek Wyborski