Zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

W ostatnim dniu tego roku szkolnego żegnaliśmy się w trzech grupach ze względu na bezpieczeństwo.  Każde pożegnanie było piękne i wyjątkowe.

25 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszych kochanych ósmoklasistów. Po ośmiu wspólnych latach nie było to łatwe - pojawiło się wzruszenie, łzy i smutek. Nie mówimy jednak „żegnajcie”, ale „do zobaczenia!” i zapraszamy wszystkich Absolwentów w mury naszej szkoły kiedy tylko tego zapragną.

Uroczystość pożegnania uświetnili tegoroczni siódmoklasiści, za co im bardzo dziękujemy!

A Wam, drodzy Absolwenci, gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy powodzenia w nowych szkołach! ????????????‍????????????‍????????

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii.

Kochani uczniowie klas I - VII!
Gratulujemy uzyskania świetnych wyników i promocji do kolejnej klasy????????Bawcie się bezpiecznie i odpoczywajcie.