FORMS w bibliotece szkolnej

Dziękujemy za zabawę w opisywanie swojego misia z wykorzystaniem formularza FORMS. A oto opisy, które wpłynęły do biblioteki. Dyplomy dla autorów do odbioru w szkole 1.12. 2020.

Mój ulubiony miś ma na imię Wojtuś. Jest cały brązowy. Ma czarne oczka i nosek. Bardzo dużo go przytulam. Uwielbiam się z nim bawić.
                                                                         Amelka Nalepa kl .2a.

Mój ukochany pluszak ma na imię Nela. Dostałam go na pocieszenie, ponieważ kiedyś skręciłam kostkę i straciłam mojego psa. Też wabiła się Nela. Właśnie dlatego nazwałam mojego pluszaka  imieniem swojego dawnego psa. Jeśli chodzi o wygląd mojego misia to można powiedzieć, że jest dość duży. O kolorze mogę powiedzieć, iż jest koloru brązowego. Jako ubranko ma założoną białą koszulkę z nadrukiem zdjęcia, na którym jestem ja i mój dawny pies. Nosi także różową spódniczkę. Zawsze chodzę z nim spać. Gdy nie mam przy sobie misia to nie zasnę.
                                                                      Julia Kurowska klasa VI B

Mój miś nazywa się Baksiu. Jest mięciutki, śliczniutki, aż chce się go przytulać i wytarmosić. Często go piorę, żeby był czysty i pachnący. Wygląda jak prawdziwy. Mam wrażenie, że odwzorowuje prawdziwe zwierzę. Można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Jest niezwykle realistyczny. Bawi mnie i rozwesela. Gdy tak leży na półce i "patrzy na mnie", mam wrażenie, że zaraz coś powie. Zawsze się zastanawiałem jak to się działo, że dzięki niemu szybko zasypiałem. Dziś wiem, że wszystkie misie znają sekret snów. Na tym właśnie polega magia pluszowej zabawki.
                                                             Mikołaj Bytniewski  klasa VI a

Jednocześnie przypominamy, że w bibliotece szkolnej od września do czerwca trwa BLACK FRIDAY I CYBER MONDAY- 100 % zniżki za wypożyczenie książek. Zapraszamy do składania zamówień online poprzez formularz FORMS umieszczony na stronie Wirtualnej biblioteki.

Bibliotekarki