Konkurs Kolęd "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi"

Dnia 15 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Sławkowie odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”. W konkursie udział wzięli uczniowie z sześciu szkół podstawowych, między innymi uczniowie naszej szkoły.  Konkurs został podzielony na kilka kategorii: SOLIŚCI kl. 0-III, SOLIŚCI kl. IV-VI, SOLIŚCI kl. VII-VIII, ZESPOŁY 0-III, ZESPOŁY IV-VIII. Wyróżnienie otrzymał Aleksander Kick (soliści 0-III) i Zespół „Piąteczka” (zespoły 0-III). Oliwia Pawelec zajęła II miejsce w kat. soliści VII-VIII, Zespół Wokalny również zajął  II miejsce w kat. zespołów IV-VIII. Najmłodsi uczniowie zostali przygotowani przez p. Danutę Przybyłowską, starsi przez p. Dorotę Kałamarską – Widomską. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!

Dorta Kałamarska-Widomska