Jesień w Górznie

23 i 24 października uczniowie klasy 3b i 5b udali się na dwudniową wycieczkę do malowniczo położonego Górzna. Piękna pogoda sprawiła, iż wszyscy mogli udać się na ścieżkę edukacyjną. Podczas długiego spaceru uczestnicy wyprawy musieli wykonywać wiele zadań. Okazało się, że wszystkie drużyny pracowały z dużym zaangażowaniem i mimo ogromnego zmęczenia zadowolone wróciły do Ośrodka,,Wilga" na pyszną kolację i nocleg. Niektórzy milusińscy trochę tęsknili za domem, ale starsi koledzy dostarczyli im wiele rozrywki. Rankiem na wszystkich czekało nowe wyzwanie - marsz i szukanie ukrytych w różnych miejscach skrytek. To zadanie również zostało pokonane i w południe wszyscy mogli już wrócić do domów.

Iwona Biernacka