Szkolny sport

Jesteś tu: Strona główna » Szkolny sport
13.01.2018 roku w hali sportowej OSiT odbyły się WIELKIE WYŚCIGI NA WESOŁO dla uczniów klas IV-VII naszej szkoły. W zabawie uczestniczyło razem 48 zawodników. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale jednocześnie przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze.
 WIELKIE WYŚCIGI NA WESOŁO
czytaj więcej

19 października w hali OSiT  rozegrane zostały Mistrzostwa Chełmży w Unihokeju. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych- Igrzyska Dzieci (kl. IV- VI) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( kl. VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum ).

MISTRZOSTWA CHEŁMŻY W UNIHOKEJU
czytaj więcej

Jak co roku 1MAJA na Rynku w Chełmży odbyły się biegi uliczne szkół podstawowych i gimnazjalnych. Impreza współtowarzyszy PÓŁMARATONOWI CHEŁMŻYŃSKIEMU. 

Pierwszomajowe biegi uliczne
czytaj więcej
24.03.2017 r. na Pływalni krytej w Chełmży odbyły się zawody w pływaniu dla szkół podstawowych pod hasłem " Moją używką jest sport". Honorowym patronem tej imprezy jest Burmistrz Miasta Chełmży, natomiast współorganizatorami OSiT oraz SP5 i SP3. Zawody cieszyły się dużym powodzeniem, a wziąć w nich udział mógł każdy chętny i umiejący pływać uczeń z klas IV-VI.
MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE.
czytaj więcej

10.12.2016r. w hali OSiT uczniowie klas III brali udział w międzyszkolnym konkursie sportowym "Wyścigi Mikołajów." Z każdej klasy zostało wybranych sześcioro dzieci - tworzyły one reprezentację szkoły.

Wyścigi Mikołajów
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |