Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci

Dnia 25.04.2024 r. na Orliku przy ul. Frelichowskiego w Chełmży odbyły się miejskie rozgrywki w piłkę nożna dziewcząt w dwóch kategoriach: Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci.

Skład drużyny naszych młodszych dziewczynek stanowiły głównie uczennice piątej i czwartej klasy, które rywalizowały z piłkarkami o rok lub dwa lata starszymi z pozostałych szkół. To niestety zaważyło na tym, że mimo determinacji i wielkiej woli walki, zajęły III miejsce.

Natomiast dziewczęta klas starszych z „Piątki” ponownie stanęły na wysokości zadania, zajmując I miejsce, a tym samym zdobyły awans do zawodów powiatowych.

Skład drużyny kl. IV-VI: Urszula Krutelewicz, Marcelina Nicińska, Marcelina Hoffmann, Julia Rokicińska, Wiktoria Rokicińska, Maria Lewandowska, Blanka Kwiatkowska, Julia Wiśniewska, Barbara Dudek i Amelia Ryznar.

Skład drużyny kl. VII: Natasha Rzeszódko, Martyna Drzewuszewska, Olivia Kosewska, Iga Rogala, Laura Zabłocka, Nadia Kucherenko, Julia Kałamarska, Amelia Rokicińska i Martyna Kruk.

Wszystkim uczestniczkom bardzo dziękujemy i życzymy sukcesów!

Autor: Małgorzata Bartnik