MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE

Jesteś tu: Strona główna » Szkolny sport » MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE

„Moją używką jest sport”

6 VI 2018R.

Dnia 6 czerwca 2018 roku na Pływalni krytej w Chełmży, odbyły się międzyszkolne zawody w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem „MOJĄ UŻYWKĄ JEST SPORT” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Chełmży. Celem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia, dbanie o prawidłową postawę oraz czynne spędzanie wolnego czasu.

 

W zawodach brali uczniowie klas IV - VI w 15 konkurencjach. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce zostali wyłonienie zwycięzcy.

25 m stylem dowolnym dziewczęta klasy IV

        I.            Zuzanna Wojtaś SP5

      II.            Kimberly Szczypińska SP2

    III.            Klaudia Górzyńska SP2

25 m stylem dowolnym chłopcy klasy IV

        I.            Jacek Lewandowski SP3

      II.            Dawid Hapkie SP2

    III.            Mateusz Zawieja SP5

25 m stylem grzbietowym dziewczęta klasy IV

        I.            Oliwia Ziółkowska SP2

      II.            Maja Drozdowska SP5

    III.            Klaudia Pniewska SP2

25 m stylem grzbietowym chłopcy klasy IV

        I.            Adam Ernest SP3

50 metrów stylem dowolnym dziewczęta klasy V

        I.            Barbara Zdrojewska SP3

      II.            Julia Ziółkowska SP2

    III.            Martyna Werner SP2

 

50 metrów stylem dowolnym chłopcy klasy V

        I.            Franciszek Smyczyński SP2

      II.            Dominik Ziółkowski SP2

    III.            Szymon Dembowski SP3

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta klasy V

        I.            Dagmara Kuciak SP3

      II.            Martyna Tylmanowska SP3

    III.            Kornelia Jędzura SP5

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy klasy V

        I.            Kacper Cabaj SP2

      II.            Daniel Bering SP3

    III.            Dawid Daszkowski SP5

50 metrów stylem dowolnym dziewczęta klasy VI

        I.            Oliwia Wejszewska SP3

      II.            Karolina Jesionowska SP5

    III.            Katarzyna Stelmach SP5

50 metrów stylem dowolnym chłopcy klasy VI

        I.            Miłosz Makarowicz SP3

      II.            Jakub Warjas SP2

    III.            Mikołaj Mazurkiewicz SP5

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta klasy VI

        I.            Nikola Wejszewska SP3

      II.            Julia Szlendak SP5

    III.            Julia Kowalska SP5

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy klasy VI

        I.            Hubert Majewski SP3

      II.            Przemysław Kobusiński SP2

    III.            Kacper Kalkiewicz SP5

200 metrów stylem dowolnym dziewczęta

        I.            Barbara Zdrojewska SP3

      II.            Dagmara Kuciak Sp3

    III.            Oliwia Wejszewska SP3

200 metrów stylem dowolnym chłopcy

        I.            Miłosz Makarowicz SP3

      II.            Hubert Majewski SP3

    III.            Kacper Hapkie SP3

Sztafeta drużyn 6 x 50 m stylem dowolnym

        I.            Szkoła Podstawowa nr 3

      II.            Szkoła Podstawowa nr 2

    III.            Szkoła Podstawowa nr 5

Dla zwycięzców czekały medale i nagrody.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 3 z Chełmży, Szkoła Podstawowa nr 5 z Chełmży oraz Ośrodek Sportu i Turystyki w Chełmży.

Fundatorami nagród byli: Burmistrz Miasta Chełmży p. J. Czerwiński, Ośrodek Sportu i Turystyki, Szkoła Podstawowa nr 5 oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży.


Dziękujemy wszystkim sponsorom i współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu imprezy, a dzieciom i ich opiekunom za wspólną zabawę i miłe spędzenie czasu wolnego!

KOORDYNATORZY:

Kopczyńska Małgorzata

Kobusińska Sylwia

Lutek Aldona

Szwed Tomasz