Dzień Dziecka na wesoło!

Dzień Dziecka, to wesołe święto, podczas którego wszystkie dzieci chcą się śmiać, bawić i miło spędzić czas. Tak było i tym razem. Uczniowie klasy III,,b" zaprosili dzisiaj swoich rówieśników z Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej do wspólnej zabawy. W ramach projektu edukacyjnego ,, Z integracją na wesoło" dzieci uczestniczyły w zabawach sportowych.

To było ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym, pod koniec którego opiekunowie grup podsumowali wspólne całoroczne zmagania, wręczyli dzieciom dyplomy, medale i słodkie niespodzianki. Wszystkim biorącym udział w projekcie bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i obiecujemy, że już we wrześniu rozpoczniemy nowy rok szkolny również na sportowo, aby nabrać sił do dalszej pracy.

Iwona Biernacka