Mali artyści w SP4

W środę 22 lutego uczniowie naszej szkoły kolejny już raz uczestniczyli w zajęciach muzycznych, które miały miejsce w ZSS nr 4 w Chełmży.

W ramach projektu ,,Z integracją na wesoło'' swoje talenty ujawnili uczniowie klasy 5,,b'' - Julia Szlendak i Dawid Żółtowski, 4,,b'' - Kornelia Jędzura i Oliwia Pawelec, 4,,a'' - M. Domachowska, M. Jasiniecka, M. Kępińska, M. Zduńska oraz W.Jankowska, 3,,b''- Alicja Gabor i Joanna Łagodzińska oraz najmłodsze dziewczęta z klasy 2,,b'' - Lena Łańska, Zuzanna Pephanz i Karolina Więzowska. Tym razem na parkiecie gościły instrumenty dęte - saksofon i flety poprzeczne, smyczkowe - skrzypce, taniec, śpiew oraz interpretacja wierszy. Popisy wszystkich ,,małych artystów'' jak zawsze zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wykonawcy otrzymali również od koordynatora projektu p.Eweliny Sadolewskiej i uczniów sąsiedniej szkoły, medale z podziękowaniem i słodkie co nieco. Dziękujemy za mile spędzone chwile i wspólną zabawę.

Iwona Biernacka