Ozdoby świąteczne, zróbmy koniecznie!

20 grudnia uczniowie klasy III,,b'' zostali zaproszeni  na warsztaty świąteczne przygotowane przez panie nauczycielki z ZSS w Chełmży w ramach projektu ,,Z integracją na wesoło''.

Dzieci pod okiem Pani Jagody Olejniczak i Pani Eweliny Sadolewskiej wykonały kolorowe lampiony oraz obrazki w technice decoupage. Poznały przy tym swoich rówieśników z sąsiedniej szkoły i chętnie oferowały im swoją pomoc. Wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera. Przy nastrojowo brzmiących kolędach można było rozkoszować się również smakiem pysznych pierniczków przygotowanych przez mamę Igora.
To nie koniec naszych wspólnych działań. Planujemy już kolejne spotkania, tym razem w naszej szkole.
Przypominamy, że nie jest to pierwsze spotkanie integracyjne naszych uczniów. Wcześniej w ramach projektu ,, Mali artyści'' uczniowie SP 5 mogli zaprezentować swoje talenty muzyczne i  aktorskie.
Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie i czekamy na rewizytę.

Iwona Biernacka