turniej o Puchar Tymbarka „Z Podwórka na Stadion”

Nasza szkoła wzięła udział w turnieju powiatowym o Puchar Tymbarka „Z Podwórka na Stadion”. Wystawiliśmy reprezentacje w trzech kategoriach wiekowych.
U-8: Jakub Talarek, Michał Beszczyński, Michał Szymański, Leon Sadowski, Dominik Rzepka, Jakub Wojciechowski, Artur Lipiński, Mikołaj Majerowski, Olek Rzepkowski
U-10: Jan Lewandowski, Franek Więcławski, Miecio Gruszczyński, Gabryś Radecki, Olek Piechociński, Karol Strzelecki, Mateusz Bober, Marcel Jabłoński, Bartek Lis
U-12: Marek Tracz, Liwiusz Piskorski, Olek Wasiak, Franek Talarek, Igor Szymański, Kazik Lewandowski, Mateusz Maliszewski, Oskar Lewandowski, Igor Szymański

Wszystkie nasze ekipy zaprezentowały się z dobrej strony, rozgrywając piękne mecze.

Najlepiej zaprezentowali się uczniowie klas II i III wygrywając swoją kategorię. Zawodnicy tych klas będą reprezentować nasz powiat w finałach wojewódzkich, które odbędą się 14 maja w Świeciu .

Dziękujemy wszystkim naszym przeciwnikom za grę. Podziękowania kierujemy również do organizatorów: pana Rafała Lewandowskiego oraz pana Andrzeja Karwowskeigo .