• Odwiedziło nas: 1220414

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 11.04.2024 r. na Stadionie Miejskim w Chełmży odbyła się kolejna w tym roku szkolnym impreza sportowa, a mianowicie DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE na szczeblu miejskim. Uczniowie walczyli o awans do zawodów powiatowych. Sportowcy naszej szkoły znów nas nie zawiedli i spisali się na medal. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy w kategorii kl. VI i młodszych zajęli I miejsce GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA i życzymy dalszych sukcesów!

W skład drużyny dziewcząt młodszych weszły: Marcelina Radtke, Lena Jabłońska, Maria Lewandowska, Amelia Okońska, Dominika Wachowiak, Amelia Ryznar i Antonina Adamczyk.

Reprezentacja chłopców klas 6: Jacek Wiśniewski, Tymon Wilmański, Aleksander Wasiak, Marcel Bagiński, Bartosz Głaszcz, Gabriel Rzeszódko, Damian Beszczyński.

Reprezentacja chłopców klas 8: Tymek Gulajczyk, Jakub Okoński, Mateusz Stankiewicz, Filip Vacek, Tobiasz Zieliński, Karol Foligowski.

Autor: Małgorzata Bartnik