Mistrzostwa Chełmży w Futsalu

W dniu 15 marca 2024 w sali gimnastycznej SP5 rozegraliśmy Mistrzostwa Chełmży w Futsalu. Udział w turnieju wzięły reprezentacje dziewcząt i chłopców szkół podstawowych - rocznik 2009 i młodsi w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Chłopcy mimo bardzo dobrej gry zajęli III miejsce. Dziewczęta uplasowały się na I miejscu z bilansem 2 wygranych. Tym samym uczennice naszej szkoły wywalczyły awans do zawodów powiatowych, które odbędą się 21.03.2024 r. w Gronowie.

Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników zawodów. Dziękujemy za dostarczenie sportowych emocji oraz życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek!

SP 5 reprezentowały następujące dziewczynki: Martyna Drzewuszewska, Nadia Kucherenko, Laura Jankowska, Laura Zabłocka, Iga Rogala, Martyna Kruk, Amelia Kruk i Olivia Kosewska.

Skład reprezentacji chłopców stanowili: Aleksander Majewski, Bartosz Rzepkowski, Szymon Wiśniewski, Jakub Okoński, Maciej Mieszczański, Maciej Głowacki, Tobiasz Zieliński, Hubert Zaporowicz, Karol Foligowski.

Autor: Małgorzata Bartnik