• Odwiedziło nas: 1220196

mistrzostwa Chełmży w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

W dniu dzisiejszym w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 odbyły się mistrzostwa Chełmży w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół podstawowych naszego miasta. Zdaniem opiekunów poszczególnych drużyn zawody stały na wysokim poziomie. Jak zawsze każdemu spotkaniu towarzyszyły nie tylko olbrzymie emocje, ale również wysoki poziom umiejętności technicznych poszczególnych graczy. Piłka ręczna nie cieszy się wśród uczniów dużym zainteresowaniem, tym bardziej gratulacje i brawa dla naszych reprezentantów, którzy zaangażowali się w trakcie przygotowań do dzisiejszych zawodów. Ostatecznie turniej zakończył się zwycięstwem drużyn z SP nr 2, natomiast nasze zespoły wywalczyły w kategorii dziewcząt i chłopców II miejsca.

Składy drużyny dziewcząt: adia Kucherenko, Wiktoria Batenchuk, Martyna Drzewuszewska, Laura Jankowska, Lena Gredecka, Iga Rogala, Laura Zabłocka, Natasha Rzeszódko, Klaudia Karnowska, Martyna Kruk, Amelia Kruk

Skład drużyny chłopców: Filip Vacek, Bartosz Rzepkowski, Jakub Okoński, Maciej Głowacki, Filip Wyżykowski, Tymoteusz Gulajczyk, Tobiasz Zieliński, Szymon Wiśniewski.

Autor: Jacek Wyborski