mistrzostwa Chełmży w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców

W dniu dzisiejszym w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 odbyły się mistrzostwa Chełmży w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół podstawowych naszego miasta. Cały turniej był bardzo emocjonujący, poszczególne mecze zacięte, w kilku spotkaniach jedna bramka decydowała o końcowym wyniku. Reprezentacje SP nr 5 zaprezentowały dobry futbol, jednak przeciwnicy byli bardzo wymagający i to oni zajęli pierwsze lokaty w dzisiejszych zmaganiach. W kategorii dziewcząt i chłopców zwyciężyła SP nr 2. Nasze dziewczęta w turnieju wywalczyły II, a chłopcy III lokatę.

Skład drużyny dziewcząt: Barbara Dudek, Amelia Ryznar, Blanka Kwiatkowska, Maria Lewandowska, Marcelina Hoffmann, Urszula Krutelewicz, Marcelina Nicińska, Julia Rokicińska, Julia Wiśniewska.

Skład drużyny chłopców: Marek Tracz, Aleksander Wasiak, Filip Węgrzyn, Tymon Wilmański, Paweł Kwiatkowski, Bartosz Głaszcz, Gabriel Sadecki, Oskar Lewandowski, Mateusz Maliszewski, Michał Grąbkowski.

Brawa dla naszych szkolnych futbolistów.

Autor: Jacek Wyborski