Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu

Gratulacje dla uczniów Laury Zabłockiej kl VIIb, Antoniego Dudka oraz Filipa Vacka z klasy VIIa, którzy doskonale poradzili sobie w drugim etapie "Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu" dla szkół podstawowych z Torunia i okolic. Zdobyte przez nich trzecie miejsce to zaszczytne osiągnięcie, które świadczy o ich zaangażowaniu i wiedzy na temat ludzkiego ciała, jego budowy, czynności życiowych oraz zagrożeń zdrowotnych.
Dodatkowo, udział w szkoleniu przygotowanym przez prezeskę Stowarzyszenia na Rzecz Dobrych Praktyk, panią Danutę Gadziomską, dodaje wartości do ich doświadczenia edukacyjnego. Słodki poczęstunek na zakończenie dnia to z pewnością miły akcent, który sprawił, że całe wydarzenie było nie tylko pouczające, ale również przyjemne.
Mam nadzieję, że sukces uczniów będzie dla nich motywacją do dalszego rozwijania swojej wiedzy oraz udziału w podobnych inicjatywach. Gratulacje ponownie i życzymy im wielu kolejnych osiągnięć!