ZIMA z Kompasem

W dniu 13 stycznia 2024r. w okolicy Jeziora Chełmżyńskiego w Zalesiu odbyły się marsze na orientację ZIMA Z KOMPASEM. Marsze to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności orientacyjnych, współpracy w grupie oraz czerpanie radości z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Każdy uczestnik został obdarowany mapą, na której zostały zaznaczone punkty kontrolne, do których należało dotrzeć. Klasy siódme po raz kolejny, a klasy szóste i piąte po raz pierwszy, wyruszyły same na trasę TP. Najmłodsi wyruszyły pod opieką pana Sławomira Sztejkowskiego, pani Ewy Wiśniewskiej i pani Edyty Tracz grupą szkoleniową. Pomimo zmiennej pogody, uczestnicy byli zdeterminowani i zakończyli marsze z powodzeniem. Na rozgrzanie każdy uczestnik otrzymał kubek gorącej herbaty oraz smaczne pierniczki. Czekamy z niecierpliwością na kolejne marsze.

Autor: Wojciech Gajdkowski 7a