• Odwiedziło nas: 1236884
  • Do końca roku: 225 dni
  • Do wakacji: 32 dni

XVIII Półmaraton Chełmżyński

1 maja 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach ulicznych, które od lat cieszą się dużą popularnością. Impreza ta towarzyszyła XVIII już edycji Półmaratonu Chełmżyńskiego z Dziesiątką Chełmżyńską. Na starcie ogółem stanęło blisko 40 uczestników z klas I-VIII „Piątki”.

Wszyscy biegacze otrzymali słodki poczęstunek, natomiast na drodze losowania, wielu z nich zostało obdarowanych drobnym upominkiem.

Nagroda główna-rower - przypadła jednej z uczennic kl. VII z naszej szkoły Nikoli Prokopczuk.

W kategorii kl. IV chłopców - I miejsce zajął Jacek Wiśniewski oraz na III miejscu uplasował się Marcel Bagiński, w kategorii chłopców kl. V-VI medal za I miejsce otrzymał Tymoteusz Wiśniewski, natomiast w kategorii chłopców kl. VII-VIII na podium stanął Oliwier Reinhold zdobywając brązowy medal.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Małgorzata Bartnik