Dziękujemy za pomoc

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę na rzecz HOSPICJUM NADZIEJA. Zebraliśmy kwotę 1710 zł. Jeden z rodziców przekazał również kartę paliwową o wartości 500 zł. Nasi Uczniowie, ich Rodziny oraz pracownicy szkoły mają naprawdę ogromne serca ????

"W imieniu Zarządu oraz całego zespołu Fundacji Społeczno-Charytatywnej Pomoc Rodzinie i Ziemi w Toruniu dziękujemy z całego serca za włączenie się do świątecznej zbiórki dla naszych podopiecznych????????
Jesteśmy wdzięczni, że tak wiele osób pomaga nam w tej akcji????
Zdajemy sobie sprawę, że uzbieranie tego wszystkiego i przekazanie nam tak wielu darowizn rzeczowych wymagało od Państwa niezwykłej pracy: poświęcenia wolnego czasu, zrobienia zakupów i całej logistyki.
To nam daje wiarę w drugiego człowieka i dodaje skrzydeł do działania????‍♂️ Chociaż musimy przyznać, że przed ogłoszeniem na początku listopada akcji ,,Magiczna Gwiazdka dla Podopiecznych Hospicjum Nadzieja”???? na Facebook'u, byliśmy pełni obaw jaki będzie odzew⁉️
To wszystko, co się teraz dzieje przeszło nasze najśmielsze oczekiwania‼️
Serdecznie podziękowania składamy wszystkim naszym Darczyńcom:
♥️Dyrekcji oraz całej Społeczności Szkoły Podstawowej nr 5 w Chełmży oraz Pani Katarzynie Wyka-Buchalskiej
♥️Pani Bogusi, Jadwidze i Iwonie z Nowego Sącza
♥️Pani Aleksandrze Świtek oraz Aleksandrze Kwiatkowskiej
♥️Pani Justynie Bogacz oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Stodoły, Stodółko, Książ
♥️Dobrym Duszom ze Strzeleńskiej Giełdy Mam
♥️ Rodzicom i Dzieciom z Przedszkola nr 1 w Strzelnie
♥️Przyjaciołom z Grudziądza-Asi, Piotrkowi i Jackowi
♥️Panu Piotrowi Kotfasowi i Przyjaciołom- zbiórka świąteczna
♥️Ochotniczej Straży Pożarnej w Kijewie
♥️Państwu Aldonie i Marcinowi Taczyńskim
♥️Panu Krzysztofowi Białkowskiemu
Dużo zdrowia dla Was Kochani i magicznych świąt????????"