Familiada z Babcią i Dziadkiem w II b

„Witam Państwa bardzo serdecznie! Mam przyjemność przedstawić dwie szczególne drużyny: drużynę Babć i drużynę Dziadków!” – tymi słowami powitana została publiczność przez prowadzącą podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszej klasie. Widownia tego dnia była wyjątkowa, gdyż jej znakomitą część stanowiły ukochane babcie i drodzy dziadkowie. Sami uczniowie natomiast, nie próżnowali. Wcieli się w role seniorów, którzy w dwóch drużynach walczyli o zwycięstwo w znanym rodzinnym programie rozrywkowym pt. „Familiada”. Pełen humoru show był przerywany równie zabawnymi żartami, piosenkami i wierszami. Taki program mógł zakończyć się jedynie remisem. Główna wygrana została przyznana obecnym babciom i dziadkom, a był nią bukiet kwiatów. Następnie uczniowie wręczyli gościom  swoje zdjęcie w własnoręcznie wykonanej ramce oraz laurki z życzeniami. Na koniec babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego wysłuchali  „Koncertu życzeń” przygotowanego przez wnuków.

Było to spotkanie pełne radości i wzruszeń.

Danuta Przybyłowska