Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy

W ramach akcji "Sprzątanie świata” 2019  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.J.Prejsa  -  Filia dla Dzieci i Młodzieży w Chełmży zorganizowała konkurs plastyczny pt. „Nie Śmiecimy - Sprzątamy - Zmieniamy”. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży od 6-16 lat.  Na konkurs wpłynęło 79 prac. Komisja w składzie Beata Niedziałkowska- nauczyciel plastyki, Barbara Kicińska – kierownik Filii dla Dzieci i Młodzieży, Mirosława Lechniak- instruktor d.s.bibliotek publicznych powiatu toruńskiego przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Antonina Makuracka kl.II b,  Marcelina Radtke kl.II b, Filip Węgrzyn kl.II b, Julia Wiśniewska kl.II b, Iga Bogdanowicz kl.II b, Agata Piotrowska kl.II b, Maciek Szponikowski kl.II b, Filip Vacek kl.III a

II miejsce- Marcel Bagiński kl.II b, Aleksander Kick kl.II b, Jakub Okoński kl.III a

III miejsceBartosz Głaszcz kl.II b, Paweł Sołtysiński kl.II b, Nikodem Zielaskowski kl.II b, Maciej Mieszczański kl.III a. Gratulujemy sukcesów!

Danuta Przybyłowska