Z integracją na wesoło.

Jesteś tu: Strona główna » Z integracją na wesoło.

18 czerwca uczniowie SP 5 mieli okazję obejrzeć przedstawienie o tematyce ekologicznej przygotowane przez uczniów ZS im. Unii Europejskiej. Przed wakacjami warto było przypomnieć sobie o konieczności dbania o środowisko. Przecież lepiej wypoczywać, gdy jest czysto. Warto pamiętać też o segregacji śmieci. 

Czerwony Kapturek i zielony las
czytaj więcej

Dzisiaj odbyły się kolejne zmagania w ramach projektu "Z integracją na wesoło". Przed wakacjami warto trochę poćwiczyć, żeby mieć lepszą kondycję do letnich zabaw. Mimo upalnej pogody, wszyscy dali radę. 

Letnie zabawy
czytaj więcej

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu "Z integracją na wesoło", podczas którego dzieci z klasy I b i ich rówieśnicy z ZSS wykonały samochody - upominki dla taty na Dzień Rodzica.


Z integracją na wesoło - dla rodziców
czytaj więcej

Długi weekend uczniowie klasy 1"b" zaczęli pracowicie. W ramach projektu "Z integracją na wesoło" uczestniczyli w warsztatach pieczenia ciasteczek, które poprowadził pan Jacek Murawski, nauczyciel ZS im. Unii Europejskiej.

Z integracją na...ciasteczkowo
czytaj więcej

W środę 20 grudnia uczniowie naszej szkoły odwiedzili swoich sąsiadów z Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej w ramach wspólnie realizowanego projektu edukacyjnego. Podczas pierwszej części spotkania zatytułowanej ,, W teatrze" wystąpili laureaci konkursów na interpretację poezji dziecięcej, natomiast w drugiej części -świątecznej- młodzi artyści ujawnili swoje talenty muzyczne. 

W teatrze
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |

Galerie