Z integracją na wesoło.

Jesteś tu: Strona główna » Z integracją na wesoło.

Dzisiaj rozpoczęliśmy kolejny rok z projektem „Z integracją na wesoło”. Tym razem wspólnie z uczniami ZS świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września. Na początku spotkania dzieci poznały historię Vashti bohaterki książki Petera Reynoldsa pt. „Kropka”, która dzięki kropce właśnie uwierzyła w siebie. 

Dzień Kropki
czytaj więcej

18 czerwca uczniowie SP 5 mieli okazję obejrzeć przedstawienie o tematyce ekologicznej przygotowane przez uczniów ZS im. Unii Europejskiej. Przed wakacjami warto było przypomnieć sobie o konieczności dbania o środowisko. Przecież lepiej wypoczywać, gdy jest czysto. Warto pamiętać też o segregacji śmieci. 

Czerwony Kapturek i zielony las
czytaj więcej

Dzisiaj odbyły się kolejne zmagania w ramach projektu "Z integracją na wesoło". Przed wakacjami warto trochę poćwiczyć, żeby mieć lepszą kondycję do letnich zabaw. Mimo upalnej pogody, wszyscy dali radę. 

Letnie zabawy
czytaj więcej

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu "Z integracją na wesoło", podczas którego dzieci z klasy I b i ich rówieśnicy z ZSS wykonały samochody - upominki dla taty na Dzień Rodzica.


Z integracją na wesoło - dla rodziców
czytaj więcej

Długi weekend uczniowie klasy 1"b" zaczęli pracowicie. W ramach projektu "Z integracją na wesoło" uczestniczyli w warsztatach pieczenia ciasteczek, które poprowadził pan Jacek Murawski, nauczyciel ZS im. Unii Europejskiej.

Z integracją na...ciasteczkowo
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |

Galerie