Konkursy

Jesteś tu: Strona główna » Konkursy

Dnia 16 czerwca  w CHOK- u odbył się już po raz szesnasty Festiwal Piosenki Harcerskiej i Religijnej oraz Patriotycznej. Organizatorem festiwalu była Komenda Hufca ZHP Chełmża, a współorganizatorami Gmina Miasto Chełmża oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna. 

Festiwal Piosenki Harcerskiej i Religijnej oraz Patriotycznej
czytaj więcej

W miniony czwartek w Szkole Podstawowej w Grzywnie po raz kolejny odbył się konkurs czytelniczy pod hasłem"Mała księżniczka - nasza przyjaciółka. 

Sukces czwartoklasistek!
czytaj więcej

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 1"b" Tobiasz Wiśniewski zdobył 1 miejsce w Powiatowym Konkursie Interpretacji "Wiersze naszych babć i dziadków" zorganizowanym przez Filię dla Dzieci i Młodzieży PIMBP im. J.Prejsa w Chełmży. Brawo, brawo, brawo.

Sukces Tobiasza
czytaj więcej
We wtorek Julia, Tobiasz i Kamil udali się do Szkoły Podstawowej nr 2 na Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. Nasi uczniowie zmierzyli się z dwuczęściowym testem sprawdzającym znajomość kultury, tradycji i geografii krajów anglojęzycznych. Wyniki były imponujące - Julia zajęła 2 miejsce, Tobiasz miejsce 3, a Kamil tuż za nimi, uplasował się na 5 pozycji. 
Sukces szóstoklasistów!
czytaj więcej

Jak co roku, od kilkunastu już lat, nasza szkoła wzięła udział w konkursie wiedzy o mitologii organizowanym przez SP w Kończewicach. 

czytaj więcej