Wydarzenia

Jesteś tu: Strona główna » Wydarzenia

Niech żyje bal! Za nami kolejna dyskoteka, wszyscy bawili się wspaniale, a nasi najmłodsi milusińscy zaprezentowali piękne stroje karnawałowe.

Jak karnawał ... to zabawa!
czytaj więcej

W piątek klasa IV c promując zdrowy styl życia przygotowała sałatki owocowe na drugie śniadanie. Wszyscy uczniowie świetnie się do tego zadania przygotowali. W salaterkach znalazły się pomarańcze, banany, mandarynki, kiwi, jabłka, gruszki, truskawki, liczi, żurawina, melony, brzoskwinie, ananasy a nawet cynamon.

Zdrowe śniadanie w IV c
czytaj więcej

Wyciskaj soki z owoców i warzyw, figura będzie o jakiej marzysz!

Po warzywnym hamburgerze będziesz szybszy na rowerze!

Światowy Dzień Walki z Rakiem
czytaj więcej

Piątkowe popołudnie uczniowie klasy 1"b" spędzili razem ze swoimi ukochanymi Babciami i Dziadkami, dziękując Im za codzienną troskę, miłość, pomoc w wychowaniu i opiekę. 

Babciu, Dziadku... 100 lat
czytaj więcej

W dniu 26 stycznia odbyła się w klasie III a uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci uroczyście zaprosiły gości do sali gimnastycznej. Wychowawczyni powitała wszystkich bardzo serdecznie, poprosiła o gromkie brawa dla małych artystów i wtedy rozpoczęła się część artystyczna.

W czasie występu wnuczęta śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Wystąpiły również w przedstawieniu pt. „Piekł dziadek babkę”, a dwanaście miesięcy złożyło gościom wspaniałe życzenia. Babcie i Dziadkowie byli bardzo wzruszeni widząc swoich ulubieńców w roli aktorów. Dzieci złożyły również piękne życzenia, zaśpiewały i zagrały na fletach „Sto lat” oraz wręczyły gościom własnoręcznie wykonane laurki. 

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w III a
czytaj więcej