Z integracją na wesoło.

Jesteś tu: Strona główna » Z integracją na wesoło.

W środę 20 grudnia uczniowie naszej szkoły odwiedzili swoich sąsiadów z Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej w ramach wspólnie realizowanego projektu edukacyjnego. Podczas pierwszej części spotkania zatytułowanej ,, W teatrze" wystąpili laureaci konkursów na interpretację poezji dziecięcej, natomiast w drugiej części -świątecznej- młodzi artyści ujawnili swoje talenty muzyczne. 

W teatrze
czytaj więcej

Czwartkowy wieczór spędziliśmy bardzo pracowicie. Tym razem w ramach Projektu spotkali się dorośli, aby wspólnie wykonać kartki dla ludzi chorych oraz na kiermasz szkolny. O świąteczny nastrój zadbały Oliwia, Alicja i Maja, uczennice SP5. 

Kartki, karteczki, karteluszki
czytaj więcej

W sobotę 2 grudnia uczennice naszej szkoły wstały wczesnym rankiem.

Piernikowo na wesoło ...
czytaj więcej

W tym roku szkolnym Program Edukacyjny ,, Z integracją na wesoło" zaczęliśmy na sportowo. Na boisku szkolnym uczniowie klasy 1,,b" SP5 i ZSS wspólnie zadbali o kondycję fizyczną ćwicząc w rzędach. 

Dzień Chłopaka na sportowo.
czytaj więcej

Pod takim hasłem przebiegały tegoroczne obchody Dni Ziemi w klasach drugich i trzecich. W poniedziałek 24 kwietnia uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć przedstawienie o tematyce ekologicznej przygotowane przez uczniów klas II,,b'' i III,,b'', którzy wcielili się w bajkowe postacie i przybliżyli zebranym temat ochrony środowiska.

,,Ekologia musi być, żeby Ziemia mogła żyć...''
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Galerie