Wycieczki, rajdy

Jesteś tu: Strona główna » Wycieczki, rajdy

3 grudnia w ramach prezentu mikołajkowego piąto- i szóstoklasiści udali się do Nieszawki na basen a potem do Torunia na seans kinowy "Mikołaj i spółka".

V b i VI a - świąteczna wycieczka.
czytaj więcej

Z okazji Mikołajek klasy III a i III c wybrały się na wycieczkę do Torunia. Pierwszym punktem tej wycieczki było lodowisko Mentor, gdzie dzieci doskonaliły jazdę na łyżwach. Niektóre z nich stawiały dopiero pierwsze kroki na lodzie, ale mimo tego, świetnie dawały sobie radę. Było dużo śmiechu i zabawy. 

III a i III c MIKOŁAJKOWO
czytaj więcej

W sobotę, 2 grudnia 2017r. przedstawiciele klas VII a i b wybrali się do Przysieka, gdzie odbywały się Nocne Marsze na Orientacje organizowane przez Klub Imprez na Orientacje Skarmat. 

Nocne Marsze na Orientacje
czytaj więcej

W ostatni czwartek listopada klasy czwarte wybrały się do teatru Baj Pomorski w Toruniuna na adaptację znanego utworu R. Kiplinga pt."Księga dżungli".

Klasy czwarte w Baju Pomorskim
czytaj więcej

Dnia 27 listopada  uczniowie klas I b i III b wybrali się na  wycieczkę do Torunia. Pierwszym punktem zwiedzania była mydlarnia  „Mydło i pachnidło”. Tam dzieci uczestniczyły  w zajęciach  z produkcji ozdobnego mydła glicerynowego. 

I b i III b w Toruniu
czytaj więcej