Konkursy

Jesteś tu: Strona główna » Konkursy

5 grudnia odbyła się XIV Edycja Międzyszkolnego Konkursu Interpretacji  Poezji Dziecięcej w Szkole Podstawowej nr 2. W konkursie wzięło udział 27 uczestników z klas I-III, w tym nasi artyści: Tobiasz Wiśniewski z kl. I b oraz Lena Łańska, Zofia Jankowska, Karolina Tracz i Zofia Jaskulska z klasy III b. W tym roku uczestnicy zaprezentowali swoje wykonania wierszy W. Chotomskiej, D. Wawiłow i  Juliana Tuwima .

Międzyszkolny Konkurs Interpretacji 2017
czytaj więcej

„Była raz sobie Astrid Lindgren” pod takim tytułem Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Prejsa- Filia dla Dzieci i Młodzieży w Chełmży zorganizowała konkurs plastyczny  dotyczący twórczości literackiej pisarki.

Na konkurs wpłynęły  łącznie  122 prace.  Uczestnicy konkursu oceniani byli w  trzech kategoriach wiekowych przez komisję w składzie:

Beata Niedziałkowska  - nauczyciel plastyki w Gimnazjum w Pluskowęsach,

Monika Myszkowska – kierownik CHOK-u, studentka Wydziału Sztuk    Pięknych w Toruniu,

Barbara Kicińska- bibliotekarz, kierownik Filii dla dzieci i Młodzieży

Astrid Lindgren - konkurs plastyczny
czytaj więcej

SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ I NAJCIEKAWSZĄ KLASOWĄ GAZETKĘ ŚWIĄTECZNĄ. 

czytaj więcej

Dnia 22 listopada odbył się szkolny konkurs na interpretację wierszy klasyków literatury dziecięcej: W. Chotomskiej, J. Tuwima, D. Wawiłow. W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas I i III. Po wysłuchaniu   wszystkich  interpretacji jury wyłoniło pięcioro dzieci, które będą reprezentowały naszą szkołę  w międzyszkolnym konkursie w Szkole Podstawowej nr 2.

Konkurs Interpretacji Poezji Dziecięcej
czytaj więcej

Z OKAZJI NADCHODZĄCEGO ŚWIĘTA HALLOWEEN OBCHODZONEGO W KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH, WASZE NAUCZYCIELKI OD JĘZYKA ANGIELSKIEGO OGŁASZAJĄ KONKURS NA PROJEKT STROJU/STYLIZACJI HALLOWEENOWEJ. 

czytaj więcej