Uczniowie klasy IIc wraz z wychowawczynią  panią Iloną Sołtysiak odpowiedzieli na apel o pomoc dla rodziny z Grzywny, której była ona bardzo potrzebna. Rodzice uczniów przynieśli ogromną ilość artykułów spożywczych, odzieży, artykułów przemysłowych. Wśród przekazanych rzeczy znalazły się również patelnia, czajnik bezprzewodowy, nowa pościel. Dzieci zapakowały wszystko w własnoręcznie przyozdobione kartony. Paczka dotarła do adresatów w środę – 21 grudnia.

W imieniu obdarowanej rodziny i własnym dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tę pomoc.

Anna Jakubowska