• Odwiedziło nas: 1220435

Klasy IV-VI wywalczyły II miejsce

W dniu dzisiejszym w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 odbyły się mistrzostwa Chełmży w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół podstawowych naszego miasta. Turniej, jak zwykle, był bardzo emocjonujący, stał na wysokim poziomie. Poszczególne spotkania rozstrzygały się w ostatnich minutach. Drużyny naszej szkoły po bardzo dobrej grze zwyciężyły reprezentacje SP nr 3 i w spotkaniach decydujących o ostatecznej kolejności w turnieju spotkały się z drużynami SP nr 2. Mimo bardzo ambitnej postawy i olbrzymiego zaangażowania oba spotkania zakończyły się minimalnymi porażkami. Ostatecznie turniej zakończył się zwycięstwem drużyn z SP nr 2, natomiast nasze zespoły wywalczyły w kategorii dziewcząt i chłopców II miejsca. Brawa i gratulacje dla uczniów, którzy reprezentowali szkołę w dzisiejszych zawodach.

Reprezentacja dziewcząt: Julia Wiśniewska, Blanka Kwiatkowska, Marysia Lewandowska, Lena Jabłońska, Dominika Wachowiak, Ula Krutelewicz, Julia Rokicińska, Wiktoria Rokicińska, Marcelina Hoffmann, Marcelina Nicińska, Amelia Ryznar, Zuzanna Lewandowska, Antosia Adamczyk.

Reprezentacja chłopców: Filip Węgrzyn, Bartosz Głaszcz, Jakub Bukowski, Marek Tracz, Maciej Szponikowski, Aleksander Wasiak, Tymon Wilmański. , Paweł Kwiatkowski, Jacek Wiśniewski, Michał Grąbkowski, Nikodem Nogaj,

Autor: Jacek Wyborski