• Odwiedziło nas: 1219061

mistrzostwa Chełmży w piłce ręcznej

W poniedziałek, 15.01.2024 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 zostały rozegrane mistrzostwa Chełmży w piłce ręcznej. W zawodach wzięły udział reprezentacje dziewcząt i chłopców wszystkich szkół podstawowych naszego miasta. Poszczególne mecze były bardzo zacięte, uczniowie walczyli w każdym spotkaniu do ostatniego gwizdka sędziego. W turnieju najlepiej zaprezentowały się drużyny SP nr 2 i to one zajęły I miejsca w rywalizacji dziewcząt oraz chłopów. Nasze drużyny po udanym występie, w ostatecznej klasyfikacji, wywalczyły II lokaty.

Skład drużyny dz.: Julia Wiśniewska, Julia i Wiktoria Rokicińskie, Ula Krutelewicz, Dominika Wachowiak, Marcelina Hoffmann, Amelia Ryznar, Marcelina Nicińska, Basia Dudek, Blanka Kwiatkowska.

Skład drużyny chł.: Filip Węgrzyn, Tymon Wilmański, Bartosz Głaszcz, Aleksander Wasiak, Marek Tracz, Oskar Lewandowski, Hubert Daszkowski, Mateusz Maliszewski, Maciej Szponikowski, Nikodem Nogaj, Michał Grąbkowski.

Autor: Jacek Wyborski