Sukcesy naszych siatkarzy!

W dniu 10.01.2024 r. w sali sportowej naszej szkoły odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej klas VII-VIII na szczeblu miejskim. Mimo rywalizacji, zawodom towarzyszyła przyjazna atmosfera. Uczniowie wszystkich szkół wykazali się wysokim poziomem umiejętności. Chłopcy naszej szkoły zdobyli I miejsce, a tym samym awansowali do zawodów powiatowych, które odbędą się 18.01.2024 r. W Gronowie. Dziewczynki „Piątki” zajęły II miejsce.

Skład drużyny dziewcząt stanowiły: Martyna Drzewuszewska, Laura Jankowska, Laura Zabłocka, Olivia Kosewska, Iga Rogala, Klaudia Karnowska, Lena Gredecka, Wiktoria Batenchuk, Amelia Kruk i Martyna Kruk.

Drużyna chłopców: Bartosz Rzepkowski, Filip Vacek, Maciej Mieszczański, Jakub Okoński, Tobiasz Zieliński, Maciej Głowacki, Tymoteusz Gulajczyk, Karol Foligowski, Wojciech Gajdkowski, Antoni Dudek, Aleksander Majewski.

Gratulujemy sukcesu!

Autor: Małgorzata Bartnik