• Odwiedziło nas: 1219979

Miejskie rozgrywki w piłce siatkowej klas młodszych

W dniu 14.12.2023 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbyły się miejskie rozgrywki w piłce siatkowej dla klas młodszych. Uczniowie wszystkich szkół byli dobrze przygotowani do wzięcia udziału w rywalizacji. Poziom umiejętności był bardzo wyrównany. Walka między szkołami dostarczyła uczestnikom wiele emocji.

Do zawodów powiatowych zakwalifikowała się SP2.

W skład drużyny dziewcząt z naszej szkoły weszły: Julia Wiśniewska, Lena Jabłońska, Maria Lewandowska, Blanka Kwiatkowska, Wiktoria Rokicińska, Julia Rokicińska, Urszula Krutelewicz, Marcelina Hoffmann, natomiast skład zespołu chłopców stanowili: Filip Węgrzyn, Bartosz Głaszcz, Maciej Szponikowski, Paweł Kwiatkowski, Aleksander Wasiak, Marek Tracz, Oskar Lewandowski, Hubert Daszkowski, Jacek Wiśniewski oraz Jakub Bukowski.

Reprezentacji Piątki bardzo dziękujemy i życzymy sukcesów w przyszłości. M. Bartnik

Autor: Małgorzata Bartnik