• Odwiedziło nas: 1219998

NOCNE MARSZE NA ORIENTACJĘ

2 grudnia odbyły się nocne marsze na orientację. Przemierzaliśmy Las Bielański. Najmłodsze klasy startowały w kategorii szkoleniowej. Uczyły się zdobywać kolejne punkty pod okiem wspaniałego instruktora. Brawo dla czwartych klas, które po raz pierwszy mogły zmierzyć się z wędrówką po lesie w ciemności. Pomimo chłodu większość punktów kontrolnych odnaleźli poprawnie. Starsi niestety musieli radzić sobie sami . Zadaniem naszym było odnalezienie 10 punktów zaznaczonych na mapie i wrócenie na czas do miejsca startu (o dziwo nie było żadnego telefonu o zagubieniu się na trasie). Ponieważ wcześniej padał śnieg droga była bardzo śliska, prawie każdy zaliczył przynajmniej parę wywrotek.. Podczas powrotu zajechaliśmy do siedmiogwiazdkowej restauracji pod złotymi łukami . Zmęczeni, najedzeni i w doskonałych humorach wróciliśmy do domu.

Autor: Agata Piotrowska i Lena Zabłocka klasa VIb