• Odwiedziło nas: 1219167

„PROSZĘ PANI, TAK JAKBY – ZGUBIŁYŚMY SIĘ”

Marsze w nowym roku szkolnym uważam za otwarte!
Dnia 7 października na terenie gospodarstwa szkółkarskiego Bielawy odbyły się II Mistrzostwa Szkół Powiatu Toruńskiego w Marszach na Orientację. Każdy z uczestników został obdarowany pamiątkowym znaczkiem oraz mapą , na której zaznaczone były punkty kontrolne, do których drużyny musiały dotrzeć. Siódme klasy w tym roku po raz pierwszy stanęły na starcie jako samodzielne drużyny , podczas gdy klasy czwarte wyruszyły w trasy szkoleniowe po raz pierwszy.
Pogoda nie była łaskawa z samego rana - zimno, wietrznie i deszczowo . Jednak po dotarciu na miejsce, słoneczko wyszło zza chmur, a atmosfera stała się przyjemna . Spacer z mapą przez las okazał się miłym i przyjemnym doświadczeniem dla uczestników. Po powrocie czekała na nich słodka niespodzianka i soczek, co z pewnością podniosło atmosferę .
Na drodze powrotnej zdecydowano się na przystanek w siedmiogwiazdkowej restauracji, aby uzupełnić utracone kalorie i zakończyć dzień w wyjątkowy sposób. Dziękujemy klubowi Skarmat za świetne przygotowanie imprezy oraz panu Radkowi Gruźlewskiemu za cenne wskazówki na trasie szkoleniowej. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne marsze i mamy nadzieję, że będą równie udane jak ten.

Autor: Ewa Wiśniewska