VII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ,,Moje piękne, bezpieczne miejsce"

Grupa uczniów z ubiegłorocznej klasy 2b, 3a i 3b w czerwcu 2023 roku brała udział w VII Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pod nazwą ,,Moje piękne, bezpieczne miejsce” zorganizowanym przez Fundację Piękniejszego Świata w Skłudzewie. Dzieci w szkole na zajęciach pod kierunkiem wychowawczyń wykonały prace plastyczne, które wysłaliśmy na konkurs do Skłudzewa. Jury konkursu przyznało uczestnikom nagrody indywidualne oraz placówkom nagrody zespołowe.

Z naszej szkoły wyróżnienie zdobyła uczennica obecnej klasy III b Zuzanna Kamińska, a szkoła została nagrodzona nagrodą zespołową w postaci zaproszenia 24 osobowej grupy uczniów na bezpłatny plener z warsztatem w wybranej, niekonwencjonalnej technice artystycznej celem wzbogacenia dotychczas stosowanych przez uczniów środków wyrazu plastycznego.

Do wystawy Jury zakwalifikowało dodatkowo prace naszych uczniów z obecnej klasy 3b oraz 4a i 4b: Franciszka Więcławskiego, Maksymiliana Lewandowskiego, Aleksandry Gredeckiej, Igora Szymańskiego, Julii Zduniak, Wiktora Krauze, Nadii Rybackiej, Dominiki Wachowiak, Krzysztofa Lutka, Barbary Dudek, Oskara Urbańskiego, Adama Wieczorkowskiego, Antoniny Adamczyk, Julii Ścibor, Damiana Beszczyńskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom. Wkrótce wyruszamy na warsztaty plastyczne do Fundacji Piękniejszego Świata.

Autor: Maria Grubecka